.

Господар Масажа Стандард Потпирач за Поддршка за Масажа, Пинг-виолетова

Господар Масажа Стандард Потпирач за Поддршка за Масажа, Пинг-виолетова

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

9 Инчен ширина x 21 инчен должина поголеми и подобри од другите потпирачи за раце.Лесен-за-чистење свилен мека животната средина кожата на допир СТП тапацир, вода, масло, и отпорни на абразија.Целосно Поместена облачно со мека пена за максимална удобност.Целосно Прилагодливи за да се обезбеди удобност за сите вашите клиенти.Достапни во различни бои опции, совршен додаток за било која масажа табела.Достапни Онлајн во 6 Бои.Количина : Една за секој пакет.Лесен-за-чистење свилен мека животната средина кожата на допир стп тепих во Кралска сина, вода, масло, и отпорни на абразија.Целосно поместена со нашите облачно мека пена за максимална удобност.Целосно прилагодливи за да се обезбеди удобност за сите вашите клиенти.Достапни во различни бои опции, совршен додаток за било која масажа табела.Ова е одлична алатка за заедничко мобилизација, бидејќи тоа ја зголемува ефикасноста на вашиот третмани од страна на допуштајќи ви позиција на клиентот, така што имаат поголем пристап до рамо girdle.Нашиот поширок, целосно прилагодливи поместена потпирач е изграден со густа пена и е поудобно За повеќето клиенти.Кој нашите свилен мазна, лесна-за-чистење на СТП текстил и облачно мека пена пополнување на оваа рака полица обезбедува поголема рамо пристапите додека го поддржува вашиот клиент оружје.Таа виси од лицето лулка и е достапен во различни бои.На ПЛАНИНАТА целосно поместена потпирач е совршен додаток за било која масажа маса!.

Главните својства