.

KYLIN СПОРТ се Негува Кабел Машина Прилози Отпор Бендови се Справува со Костец Фитнес Рака Stirrup се Справи со Кабел Прилог Силикон Зафат со Метални Carabiner Шарени Верзија

KYLIN СПОРТ се Негува Кабел Машина Прилози Отпор Бендови се Справува со Костец Фитнес Рака Stirrup се Справи

DEN 382.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шарени верзија кабел прилогот има силикони покриени со ABS цевка зафат, трајни полиестер рака и тешки поцинкуван челик carabiner snap линк кука.Меки Силиконски се справува направи тоа поудобно да се користи, удобно да се одржи.Carabiner овозможува брз поврзете/исклучување на јажиња, бендови, синџири & ремени.Совршен за отпор бендови, домашни спортски сали, и кабел машини, bowfle машина, Смит машина, фитнес машини, вежбање pulldown.Тие се дизајнирани да се земе најмногу казнувањето отпор бендови, па дури и кабел машина за вежбање.Одлично за lat pulldowns на вежба машина, pullups и други виси вежби.Премиум материјали, секој материјал аспект на овие рачки е премиум квалитет.Густо ткаени најлон webbing, и тешки крои, и имаат убава текстура на рачки.Супер широк дизајн да accomodate сите рака големини, одговара раце совршено со простор за слободно, рачки се дизајнирани да бидат пошироки и поудобно отколку нормално се справува.Ви овозможува да се концентрирате на вашите задачи и кои не се на вашата повреда на рацете.Единица Мерки 29 CM (11.4") од carabiner да се справи за удобно место.БОНУС : слободен торбичката лесно да се спакувам вашиот костец да салата и не треба да се делат се справи со другите.KYLIN СПОРТ Шарени Справува со Компатибилен со отпор бендови, кабел машини тренингот.Шарени Верзија рачки ви даде повеќе боја избори од само црно.Совршен за отпор бендови, домашни спортски сали, и кабел машини, bowfle машина, Смит машина, фитнес машини, вежбање pulldown.Тие се дизајнирани да се земе најмногу казнувањето отпор бендови, па дури и кабел машина за вежбање.Одлично за lat pulldowns на вежба машина, pullups и други виси вежби.Со торбичката, преносни за вас да се земе во теретана или било каде што ви се допаѓа.KYLIN СПОРТ Силициум се Справува со Компатибилен со отпор бендови, кабел машини тренингот.Шарени Верзија рачки ви даде повеќе боја избори од само црно.Овие најдобрите работи се : Трајни направени со супер силен ABS пластика цевка јадро.Тешки-должност густо ткаени полиестер webbing, и тешки крои, способен да држи до 330lbs+ (150kg).Удобно силикони костец, мека и пот отпорни.Удобен со поцинкуван челик carabiner snap линк кука, издржлив, лесен & брзо да се поврзете/disconnect.Атрактивни шарени силикони рачки, сива, сина, жолта, роза, повеќе избори од само црно.Преносни лесни и со торбичката, лесно да се спакувам вашиот костец да салата.Пакетот Вклучува : 1 Пар Рачки 1 бесплатно во торбичката.

Главните својства