.

Лебдечки Бисер Монистра за Вазни, Без Дупка Нагласи Бисери Мушка Вазна Додатен за Centerpieces, Злато и слонова коска Бисери 100PCS, 30мм 20mm и 14mm, DIY Свадба, Роденден, Годишнина

Лебдечки Бисер Монистра за Вазни, Без Дупка Нагласи Бисери Мушка Вазна Додатен за Centerpieces, Злато и слонова

DEN 455.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме Забелешка : злато, бисери, не се направени од вистинско злато.Или ќе се стави премногу помалку Гел Монистра во вашиот вазна и бисери ќе потоне.П : Како да купат вода гелови?А : ве Молиме пребарување на : Notchis Вода Гелови.Или да не се прелива вода во вашиот вазна. 100 Не дупки бисери : 8 џамбо (30мм/1.1 L/1 четвртиот/32oz на вода : 1.25"d), 14 голем (20mm/0.Тие ќе се зголеми за 18-20mm големина во вода.Ќе добиете 100 парчиња од полиран и осветли бисери.25"d), 14 голем (20mm/0.75"г) и 32 медиум (14mm/0.25"d), 28 големи (20mm/0.18-20mm гел монистра да може ефективно да се одржи џамбо бисери.Ние, исто така, обезбедување на услуги за пресметување на вазна на јачината на звукот и вода гелови употреба. 50 бисери може да ги красат за 2-3 4" x 10" големи вазни со вода, гел монистра.Материјал : Faux Pearl Specifications : Злато, Бисери Мушка Големина : 4 џамбо (30мм/1.Се создаде атрактивна лебди бисер centerpieces за вашиот посебен ден!Изненади вашето семејство, пријатели и гости!.5 tsp beads64oz на вода : 3 tsp beads1 литри на вода : 5 tsp beads Q : Како многу бисери ќе треба да ги красат 2 вазни?A : Тоа навистина зависи од големината на вашиот вазна.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите Q&функција да се постави прашање.Тие ќе се зголеми за 18-20mm големина во вода.Ве молиме контактирајте не за било каква подготовка прашања, консултации потреби.Драги Ценети Купувачи,да се Создаде привлечен лебди бисери centerpieces за вашиот посебен ден!Изненади вашето семејство, пријатели и гости!Овие бисери користете уникатна полирање и осветлувајќи технологија.55"d) бисери.П : Како да хидрат Вода Гелови?A : монистра бараат впива во вода за 6 часа.Затоа, злато, бисери, исто така, се особено погодни како tabletop украси.Можете да ги купите нашите Notchis Вода Гелови.Одлична за вашиот домот настани како што се свадби, булчински тушеви, Денот на Вљубените, годишнини, graduations, бебето тушеви, и бизнис социјална работа!Важни Прашања и Answers Q : Зошто бисери потоне или не плови?A : да не ја користат Водата Гелови.П : Зошто мојот Вода Гелови не се Транспарентни?A : не беа целосно хидрат Вода Гелови. 100 бисери може да ги красат околу 4-6 4" x 10" големи вазни.П : која е нашата политика на враќање?A : 100% Пари Гаранција за враќање на : може да добиете брзо, без да се расправаме наплата.75"г) и 32 медиум (14mm/0. 18-20mm гел монистра да може ефективно да се одржи џамбо бисери.

Главните својства