.

QISHENG Балет Девојка во Огледало Танц Училница Бебе Девојка Соба Спална соба Ѕид Налепници 39.4x14.2 (Сребро)

QISHENG Балет Девојка во Огледало Танц Училница Бебе Девојка Соба Спална соба Ѕид Налепници 39.4x14.2 (Сребро)

DEN 1605.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤Mateial : Еко-пријателски ps пластика,со висок квалитет и заштита на животната средина. ❤погоден : Дневна соба, Постелнина соба, Детска' соба,ТВ,Софа.ИТН. ❤Постои заштита на филмот на површината.Ве молиме солза исклучување по pasting огледало налепница на ѕидот.Тоа изгледа многу сјајна!. ❤Лесно да го залепите decal без било неуредна бои и четки.Лесно се отстранува без да се оштети вашиот ѕид. ❤Answer : ___________________________ Note : Ова е DIY производ.Станува збор сите делови одделно.Тоа треба да се стави заедно со себе.Можете да го дизајн на поинаква форма од себе.Основни Информации : боја : злато,сребро материјал : Еко-пријателски Ps Пластични количина : 1 сет на 12pcs Предмет : 3 D Ѕид Налепници Погоден повод : Дневна Соба, Спална соба, Дома,и секаде каде што сакате да ги красат!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

Главните својства