.

Ogrish [2+2 Pack] Калено Стакло Екран Заштитник за Nokia G300 5G - и на камерата Леќи на Камерата Заштитник - Анти-Отпечаток, Анти-Нула, HD Јасност

Ogrish [2+2 Pack] Калено Стакло Екран Заштитник за Nokia G300 5G - и на камерата Леќи на Камерата Заштитник

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Комбинација заштита】- Специјално дизајниран за Nokia G300 5 G, пакување со 2 пакети калено стакло екран заштитници и 2 пакети на камерата леќи на камерата заштитници; го Заштитува вашиот телефон совршено во сите аспекти. 【Анти-Отпечатоци】- Обложена со hydrophobic и oleophobic јасно слоеви, заштитник против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти, одржување на вашиот екран беспрекорен на целиот ден. 【Shatterproof стакло】- Овој производ направен од 9 H супер силна воена експлозија-доказ стакло со работ зајакнување дизајн, тоа се осигура дека секој агол на екранот е заштитен. 【HD Разјаснат】- И на Горила Стакло и леќи на камерата заштитник со HD разјаснат , Ултра-тенки, чувствителен на допир, овозможувајќи ви мајчин корисничко искуство. 【Специјалност】- цел екран покриеност заштита (освен рабови).Заштитен филм го опкружува целиот екран, но со цел да се подобри компатибилноста со повеќето случај, калено стакло наменета за покривање на работ на телефон колку што е можно, нема да го покрие целиот телефон екран.

Главните својства