.

CQ890-60230 CQ890-60239 CQ890-67002 за HP Designjet T120 T520 T730 T830 Појас Tensioner Појас Макара за Полнење

CQ890-60230 CQ890-60239 CQ890-67002 за HP Designjet T120 T520 T730 T830 Појас Tensioner Појас Макара за Полнење

DEN 2998.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO-9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се опширно тестирање од страна на контрола на квалитетот на експерти за да се обезбеди висок квалитет.Овие делови се #1 избор за печатач, одржување и поправка потреби.Бесплатен Превозот.Ние ќе испрати производот во рок од 24 часа и ние ќе пакет производот добро .бидете сигурни дека тоа нема да биде скршен за време на превозот.Најдобра Услуга .Ние ќе ви одговори на вашето прашање побрзо.само се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем.Добра Цена.Ние ќе ви обезбедиме подобра цена доколку купите повеќе од 1 buc.толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена ќе може да се добие.Добар пакет.нема да се скршени во текот на превозот.CQ890-60230 CQ890-60239 CQ890-67002 за HP Designjet T120 T520 T730 T830 Појас Tensioner Појас Макара за Полнење.

Главните својства