.

2021 Webcamera со Микрофон Devog 1080P USB PC Camera веб-Камера со Микрофон за Десктоп PC MC Лаптоп со Manual (рачно) Леќа Suprior Широк Агол Видео Повик, Конференции, Онлајн Класа

2021 Webcamera со Микрофон Devog 1080P USB PC Camera веб-Камера со Микрофон за Десктоп PC MC Лаптоп со Manual

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【1080 P Full HD Прирачник се Фокусира веб Камера】1080 P Full HD веб-Камера со висока definiation прирачник леќа, можете да ги ротирате леќа со рака да направи да изгледате подобро на КОМПЈУТЕР со веб камера.На 30 FPS квалитет без бучава и скршени слики,го прави видео постабилна и мазна.Камерата веб Камера може да ви понуди одлично видео и поостри слика кога во живо стриминг.Совршен за онлајн видео конференции, callings, стриминг и снимки. 【Лесно Поставување, Plug & Play】 Само plug and play вашите веб-камера во USB интерфејс на КОМПЈУТЕР/компјутер/Лаптоп/Mac.Системот чита хардвер возачи автоматски, без да инсталирате било возачот.По поврзување на веб камера во вашиот компјутер, можете да ги видео разговор веднаш со вашето семејство или frieds, collegues со пораки апликација,како Skype,Whatsapp Windows Messenger или Facebook, Зум, You Tube,Грч, и повеќе. 【Вграден Стерео Микрофон】Вграден Стерео микрофон со намалување на шумот може да се фати вашето гласовно јасно и брзо.Веб-камера со дигитални стерео микрофон за да ги собереш вашиот глас дури и на растојание од 10 метри. 【Widly Компатибилност, Мазна Живо Стриминг】HD камера камера поддржува многу стриминг видеа апликации на интернет, како Skype, ПРЕ, Грч, Youtube, Facebook телевизија, Твитер, Whatsapp, Yahoo Видео messenger, MSN, Андроид IPTV, итн.На 1080p камера ви овозможува да livestream висока резолуција без проблеми.Широко се компатибилни видео софтвери може да се користи на д на лаптоп, десктоп, Mac, Андроид ТВ, Xbox, итн. 【Прилагодливи Дизајн,Мазна Живо Стриминг 】Со прилагодливи дизајн, тоа може да биде лесно исечени на екранот на компјутерот или да се става директно на вашата работна маса.Тоа може да ротирате 30° нагоре и надолу, па може да се прилагоди на агол точно како што сакате.Кога ќе живо стриминг или видео разговор & Снимањето, ви овозможи да уживате во дигитален веб живот секогаш кога.Devog 2021 Webcamera со Микрофон.

Главните својства