.

PEGATISAN 7 инчен Екран на Допир H. 265 4K IP Камера Тестер видео надзор AHD TVI Аналогни Тестер Вграден WiFi со РОЕ/TDR/HDMI Влез/Излез видео надзор Монитор(со Линија Пронаоѓач)

PEGATISAN 7 инчен Екран на Допир H. 265 4K IP Камера Тестер видео надзор AHD TVI Аналогни Тестер Вграден WiFi

DEN 9575.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

STP режим се користи за пребарување на заштитените мрежен кабел.Боја : IP/аналогни/AHD/CVI/TVI/SDI/видео надзор тестер за линија finder Display Нов 7 инчен retina екран на допир, 1920*1200 resolution Network port10/100/1000 M auto adjust, RJ45, Dual LAN port WIFIBuilt во WIFI, брзина 150 M, ви овозможува да се поврзете на безжична мрежа и да ги видите IP cameras H.Забележите : Кога Индикаторот за Полнење да се исклучи, батеријата е околу 90% се наплаќа.(Опремени со линија пронаоѓач : се користи за да се тестира дали на мрежата кабел може да се користи нормално).Кабел Трагач :UTP режим се користи за пребарување на нормален мрежен кабел или други кабли.Батеријата кабел во внатрешноста на батеријата кабината треба да бидат исклучени за безбедност при транспорт!Пред употребата на инструмент, батерија кабли во внатрешноста на батеријата кабината треба да бидат добро поврзани.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните својства