.

Wiremold Кат Кабелот за Управување со Комплет, Corduct, Кабелот Заштитник, Жица Организатор и Hider, Гума Кабел Капак и Concealer, Црна, 5 Метри, CDBK-5

Wiremold Кат Кабелот за Управување со Комплет, Corduct, Кабелот Заштитник, Жица Организатор и Hider, Гума Кабел

DEN 830.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сокрива каблирање и кабли при создавање на мазна, патување-слободна површина.Сокрива жици и кабли : создава мазна, патување-слободна површина.Се однесува на било тротоарите површина : притисок чувствителни допрете опфатени со производот.Намалувања на било која должина : со ножици или алатка нож.Wiremold Corduct Кабелот Заштитник крие жици и кабли при создавање на мазна, патување-слободна површина.Се однесува на било тротоарите површината со притисок осетлив лента (опфатени со производот).Да се организираат и да се скрие кабли и кабли лесно.Детали за производот : Боја : Црна Должина : 5 Метри Картичка отворање Големина : 7.2" L x 7.5" H x 2.9" W Електрични Тип на Производ : Raceway Кабелот Покрие Материјал : Гума Апликација Локација : во Текот floor SIMPLE И ЛЕСНО 4 ЧЕКОРИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Step1 : Сече лента на посакуваната должина.Step2 : Вметнете го кабелот Step3 : Користете помош на пинцета да кора од една страна на лента и се применуваат до дното на corduct.Чекор 4 : Кора од спротивната страна на допрете го и да ја поправите corduct на подот.ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : 1 X 5 Метри Wiremold CDBK-5 Corduct Overfloor Кабелот Заштитник 1 X Двојно Двострано Допрете.

Главните својства