.

Giftgarden 8x10 Слика Рамка Мулти Фото Рамки Поставени за Ѕид Оркестарот или Tabletop Дисплеј, 7 Пакет, Црна

Giftgarden 8x10 Слика Рамка Мулти Фото Рамки Поставени за Ѕид Оркестарот или Tabletop Дисплеј, 7 Пакет, Црна

DEN 599.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПОВЕЌЕ РАМКИ ПАКЕТ : Ова е одличен сет на слика рамки 8x10 што доаѓа со 7 слика рамки на иста големина.Внатрешниот големина на рамка е околу 7.5x9.6 инчи за да одговара на вашите 8 од 10 уметнички дела цврсто.Тие се идеални и едноставна рамка за 8 x 10 фотографии, документи и уметностите.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : На 8x10 рамка вклучува ѕид хардвер за вертикална или хоризонтална ѕид виси.На easel нека ти стави вашите омилени фотографии на маса или на маса врвот.Тоа е убаво за правење на галерија ѕид приказ и слика колаж.КВАЛИТЕТ на ИЗРАБОТЕНИ од МАТЕРИЈАЛ : 8x10 слика рамка црна се направени од издржлив и квалитетот дрвени композитни материјали кои изграден за долготрајни.На стакло предни е јасен и лесен, безбедно користење на вашите фотографии од прашина, влага и гребнатини.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : класичен 8 x 10' слика рамка вклучуваат лесна и отворени табови на грбот нека ви оптоварување и промена на фотографии брзо.Овие црна слика рамки чувајте ги вашите вештини трае долго време.На едноставен, но класичен дизајн акцент секој дом или канцеларија оркестарот.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : Вклучете било каква фотографија, цртеж, или портрет во парче уметност!8 x 10 рамка го прави голем дар идеја за мулти повод : Божиќ, годишнина, свадба, бебе туш, housewarming, најдобар пријател слика рамка и повеќе.Овие дрвена рамка карактеристики класичен дизајн и црн финиш.Нејзиниот класичен стил и елегантен изглед е сигурно да се дополнуваат секоја животна средина.Да ги користите овие 8x10 слика рамки за да ја одбележат еден роденден, семеен собир, денот на вљубените или посебен повод.Секоја слика рамка има убава дрво жито дека ќе се координира со било оркестарот.Облечи вашиот слики и додавање на завршувањето допира до вашите спомени, со својата приказна во фокус денес.

Главните својства