.

Meideli Унисекс Мобилен Телефон Armband Рефлексивни Телефон Armband Еластична Спортски Armband Работи Рака Бенд За Врвка За Телефон Носителот Торбичка Ракав

Meideli Унисекс Мобилен Телефон Armband Рефлексивни Телефон Armband Еластична Спортски Armband Работи Рака Бенд

DEN 245.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер,Spandex Пол : Унисекс Карактеристики : Рефлексивни, Еластични, Лесни.Тоа е погодна за отворен спортски како што се трчање, џогирање и така натаму складирање мобилен телефон, копчиња и други.Брзо сушење и дише ткаенина ви дава добра удобност.Рефлексивни дизајн игра предупредување ефект на околината во текот на ноќта.Лесен дизајн го прави немате гломазна чувството кога носи тоа.Тоа може да се ослободите вашите раце и помогне продавница телефон, банкарска картичка кога се работи.Нашата услуга тим 24 часа стои цврсто зад нашите производи и ќе биде одговорен за сите квалитет на прашања, било какви проблеми контактирајте со нас.Опис : Брзо сушење и дише ткаенина ви дава добра удобност.Рефлексивни дизајн игра предупредување ефект на околината во текот на ноќта.Лесен дизајн го прави немате гломазна чувството кога носи тоа.Тоа може да се ослободите вашите раце и помогне продавница телефон, банкарска картичка кога се работи.Направен од висок квалитет на spandex и полиестер материјал, тоа е издржлив.Имаме три големини за вас да се избере.Тоа е погоден за под 6 инчен телефон.Тоа е погодна за отворен спортски како што се трчање, џогирање и така натаму складирање мобилен телефон, копчиња и други.Точка Име : Armbands Material : Полиестер,Spandex Gender : Унисекс Карактеристики : Рефлексивни, Еластични, Лесни Бои : Црна, Сина, Жолта Флуоресцентна, се Зголеми Red Size Детали : [Нашите Големина S] 15cm x 10cm/5.91" x 3.94", Рака Дебелина : 19cm-22cm/7.5"-8.7", Предложил Тежина : Под 55 Kg (Прибл.) [Нашите Големина M] x 15cm 11.5 cm/5.91" x 4.53", Рака Дебелина : 23cm-26cm/9.1"-10.2", Предложил Тежина : 55-75 Kg (Прибл.) [Нашите Големина L] x 15cm 13cm/5.91" x 5.12", Рака Дебелина : 26cm-32cm/10.2"-12.6", Предложил Тежина : 75-100 Kg (Прибл.)Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Armband.

Главните својства