.

3 Парчиња 11x11 Инчен Везана Ткаенина, Лен Везана Ткаенина Монахот Крпа за Удар Игла Килим-Удар Игли & Малку Игла

3 Парчиња 11x11 Инчен Везана Ткаенина, Лен Везана Ткаенина Монахот Крпа за Удар Игла Килим-Удар Игли & Малку

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Совршена Големина】удар игла везови крпа мерки 28x28cm/11x11 инчен, Нашиот производ големина ги исполнува општите везови работа,како што се : дома декорација,тема роденден,секаде Каде што сакате да ги красат и употреба. 【Висок Квалитет DIY Везови Ткаенина】удар игли платно е направен од премиум памук, удобно и мека на допир, издржлив и не е лесно да се пробие или исчезнат, Нашето монахот платно е погодна за удар игла, килим-удар, машина везови и DIY крпа за везана, да се дизајнира и направи убави модели, име, благослов, или повеќе. 【Таписерии Изработка】Со одлична изработка, страната на платно е whipstitched, не ќе бидат расфрлани кога правите везана и да се направи вашата работа совршен. 【Рачно изработени Diy Време】удар игла ткаенина е многу погоден за почетници,лесно да се научат и да уживаат да DIY време.Тоа може да ви помогне да се добие преку многу досадно време и го направи вашиот живот полн со забава,Брзање и споделување на вашата среќа со пријатели. 【Идеален Подарок】удар игла на платно е совршен подарок за вашите пријатели, семејство, почетници кои уживаат DIY време како домашна декорација, тема роденден декорација и секаде каде што сакате да ги красат.Карактеристики : Материјал : Cotton Color : Beige Quantity : 3 Piece Product Големина : 28x28cm/11x11"Пакет Детали : 3 x Везана Fabric Kindly Забелешки : -Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.-Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Главните својства