.

Ароматерапијата Миризливи Свеќи, Daroma Тегла Желе Свеќа со Органски Сушени Цвет, Природата Кокос Восок и Етерични Масла, Долго Гори, Релаксирачки за Бања,Јога,Празни?

Ароматерапијата Миризливи Свеќи, Daroma Тегла Желе Свеќа со Органски Сушени Цвет, Природата Кокос Восок

DEN 693.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Проѕирен Луксузни】 : Во миризлива свеќа, луксузни не треба не само да биде во мирис, но треба да pervade преку изгледаат и се чувствуваат на производот.Оваа свеќа е направена од високо квалитетни Кокосово Масло и Етерично Масло со Вистински Цвеќиња и Овошје внатре.Ние се користат најдобрите етерични масла да се пополни вашата соба со оние убава арома. 【100% Органски】 : Направени со користење на олово-слободен памук, фитили и премиум, мека, високо рафинирани етерични масла и чисто масло од кокос восок да ви донесе biodegradable и еко-пријателски производи кои ќе ви даде чисти горат и долготрајни часа на ароматични блаженство.Paraben и без суровост. 【Смирувачки и Релаксирачки Мирис】 : Свеќи се познати да се опуштите нашето тело.Нашите миризливи свеќи со уникатно помеша мирис се смири по долг и досаден ден.Терапевтски одделение етерично масло мешавини помогне да се промовира релаксација и го подобрува спиењето квалитетот додека кокос омекнува мирис и поседува здравје-подобрување на својствата.Тоа ќе ви даде часа на ароматични задоволство, без разлика колку долго ќе изгори. 【Долготрајни】 : Чисти горат со подобро искуство.Суво цвеќе свеќа за 45 часови на толпата.Долготрајни мириси отстрани мирис.Ви даде еден вид атмосфера поканува на топлина, тоа е совршен начин да се создаде амбиент, спокојство, среќа, и на внатрешниот мир во секој дом или апартман. 【Мулти Употреба】 : Јога свеќи, бања, датира.Пренослив тегла свеќа, која може да бидат запечатени и да се носат со вас каде и да одите, погодно да патуваат и да соба декорација.Исто така, тоа е совршен подарок за Родендени, Божиќ, Годишнини, Мајка, Татко Ден, Дипломирањето, или за алал да му е подарок.тоа е убава дома декор објект, прекрасен подарок за сите видови на ситуации.На Daroma Миризливи Свеќи може да се задржи вашиот простор мирис добро за долго време права.Тие може да го смири вашиот ум, за да се опуштите вашето тело и да добиете добар ноќи сон, ароматерапијата може да биде добра здравствена бустер.

Главните својства