.

JJ ГРИЖА Масажа Табела Потоплите 30 x 73со 3 Топлина Прилагодувања, 2-во-1 Масажа Табела Греење Подлога, Дебели & Мека Sherpa Руно Масажа Кревет Потоплите w/ 13 Ft Мозок, се Прег?

JJ ГРИЖА Масажа Табела Потоплите 30 x 73со 3 Топлина Прилагодувања, 2-во-1 Масажа Табела Греење Подлога, Дебели

DEN 1605.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ 140 F МАКСИМАЛНА ТОПЛИНА SETTINGS - Изберете најдобрата температура за било бањата или масажа услуга со лесен за користење на контролер.Таа има три топлина прилагодувања за кориснички топлина со својата максимална температура на масажа табела потоплите рампа до 60 C или 140 F. ✅ ПРЕГРЕАТ БЕЗБЕДНОСТ ФУНКЦИЈА - масажа табела греење подлога има дигитален работата која им овозможува на потоплите подлога за автоматски да го исклучите кога се користи на погрешен начин.Без оглед на топлина поставување, температура се враќа назад кон стандардниот по 1 час. ✅ ДЕБЕЛИ & МЕКА SHERPA РУНО - Обезбедува удобност со избор Sherpa руно и полиестер поддршка.Тоа трае само неколку минути да се загрее, со дури топлина дистрибуција низ целиот. ✅ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ на СИТ ТАБЕЛА ПОДЛОГА - Ова загрева масажа табела подлога Карактеристики 4 еластична бенд на секој агол за да се обезбеди совршено се вклопуваат и стабилност на полна големина масажа маси.Лесно да се чисти и одржува. ✅ 13 FT.КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ - JJ ГРИЖА Масажа Потоплите Подлога има ергономски 13-нога кабелот за напојување доволно долго за да лесно да се достигне моќ места.Тоа е погодно наоѓа на долната страна од густата руно баласт.Исклучете го единица надвор и да го откачите.Областа погодени треба да се sponged нежно.Компресира помеѓу две крпи и се шири рамен надвор да се исуши.Сите кревет warmers или масажа табела потоплите влошки обезбеди постојан проток на топлина - но, не на сите овие производи се направени за практично користење.Нашата сопствена JJ ГРИЖА Масажа Табела Потоплите Подлога додава допира на практичноста и удобноста на својот веќе ѕвездени карактеристики.Својот 13-нога долго кабелот достигне било кој штекер во соба лесно.Удобно греење нивоа исто така, може да биде лесно да се постигне во само неколку минути.Целината на оваа 30" x 73" потопло подлога, исто така, обезбедува рамномерно распоредени греење за максимална корисничко искуство.За складирање, само капакот на преносни потопол и место во внатрешноста на случај која може да се користи за носење.Безбедноста оди рака под рака со комфор.Оваа масажа кревет потоплите shuts себе надвор благодарение на детектор кој е чувствителен на погрешна употреба на тој начин спречувајќи електричен шок и оштетени производ.Терапевтите и клиентите слично може да има мир на умот, додека ужива во релаксирачка масажа/спа сесија или убавина третман.Нејзините прегреат безбедност функција го прави совршен терапевтот е избор.

Главните својства