.

12 Парчиња Насмевка Лице Печ Симпатична Железо на Печ Декоративни Фустан Среќен Лице Печ за Шиење Облека Украсување DIY Занает Applique Patch за Декорација (Златен Раб Стил,

12 Парчиња Насмевка Лице Печ Симпатична Железо на Печ Декоративни Фустан Среќен Лице Печ за Шиење Облека Украсување

DEN 302.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Богат во количина : ќе добиете 12 парчиња насмевка лице дамки, тие се слатки и живописни, доволно количество може да се сретне со разни барања и да се замени, исто така, е доволно за вас да го споделам со другите.Убаво изработка : оваа симпатична железо на печ е направен на квалитетот крпа материјал, лесно да железо или шие; На пластика на задната страна е лепак, ве молиме да не го раскинам исклучен; печ има убав визуелен и текстура, која може да се издвоите од повеќето облека.Внимателен дизајн : овие декоративни фустан среќен лице закрпи се карактеризира со насмевка лицето на моделот, изработка на вашиот предмети погледнете повеќе шармантна и привлечна во секојдневниот живот, ги носат со вас убаво користење на искуство.Лесен за употреба : овој шиење облека украсување DIY занает applique печ е обложена со лепак; Кога пеглање на далноводи, ве молиме имајте на сува крпа и контрола загреете температура; Ако сакате да остане отворен и никогаш не падне, ќе е подобро да се шие нив.Широко се применува : овој patch е многу погодна за декорација на DIY тема облека поправка прибор, погоден за фустани, чанти, фармерки, капи, чевли, маици, чорапи, итн.; Покрај тоа, таа е исто така погоден за производство на занаетчиски предмети, scrapbooks и други DIY декорација.Сестрано да го користите : Овие насмевка лице закрпи се идеални за покривање на дупки или декорирање тексас јакни, фармерки, чанти, капи, ранци, облека, перници и многу повеќе, носејќи со многу удобност во вашиот секојдневен живот.Симпатична подарок : Оваа симпатична железо на печ е изгледа живописни и убава, може да биде убав избор за вас за да испратите членовите на вашето семејство, пријатели, роднини и повеќе, тие ќе се среќни да го примите овој дар и се чувствуваат грижа и thoughtfulness.Карактеристики : Материјал : крпа Боја : како на сликата прикажани Големина : како слика прикажан Пакетот вклучува : 12 x Насмевка лице закрпи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Главните својства