.

KINBOM 50pcs Пластични Транспарентен Флорални Зема Директно Главата Вилушка во Облик на Цвет Зема Јасно Картички Фотографии Носители се Залагаме за Партија Свадба Фест

KINBOM 50pcs Пластични Транспарентен Флорални Зема Директно Главата Вилушка во Облик на Цвет Зема Јасно Картички

DEN 227.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : ќе добиете 50 парчиња пластични транспарентен флорални зема, која мерка 9.4 инчен/24cm.Доволни количини и висок прагматични вредност ќе ги исполнува вашите различни секојдневни потреби.Премиум Материјал : Овие цветни зема се направени на премиерот квалитетни пластични, кои се издржливи и долготрајни, практични и обновливи, безбедно и животната средина-пријателски.Лесен за Користење : Вие само треба да внесете карти, фотографии, во флорални зема и потоа фиксна флорални зема во саканата позиција.Со вашиот естетски и креативни изглед, овие цветни зема додадете весела празнична атмосфера на партијата.Широка Примена : Вие не само што може да ги стави на вашата канцеларија или дом на табели за да се одржи карти, фотографии, забелешки, to-do листата, но, исто така, можете да ги користите за декорација на партија, свадба, други посебни прилики.Топло Совети : ве Молам, Не дозволувајте децата да играат со овие цветни зема, па како да не болат очите.Спецификација : Боја : транспарентна Материјал : пластични Тежина : 130g/4.59 мл Производ Големина : 24cm/9.4 инчен Пакет Големина : 26x10x3cm/10.2x3.9x1.18inch Пакет детали : 50 x пластични цвеќиња зема Забелешка : Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Главните својства