.

QTKJ Секојдневниот Дома Легура Црна и Златна Леопард Салфетка Прстен Сет од 6 Салфетка Тока за Божиќ, Празници, Свадба, Партии, Вечери Оркестарот (Леопард, Злато)

QTKJ Секојдневниот Дома Легура Црна и Златна Леопард Салфетка Прстен Сет од 6 Салфетка Тока за Божиќ, Празници,

DEN 791.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 3.7"x 1.1" Материјал : Алуминиум.Боја : Злато ; Тежина : 30 g/ парче.Секој пакет вклучува шест салфетка прстени за да ги задоволи вашиот топол семејство.Совршен и едноставен злато и црна леопард салфетка прстен ќе им даде на вашиот ресторан, посебна смисла на визија.Се однесува на совршена свадба центар, годишнина, вечера, исклучителна подароци, специјални прилики да го прослават, романтични свеќи банкет, празник декорација.Материјал : Алуминиум.Секој пакет вклучува шест салфетка прстени Нашите злато и црна леопард салфетка прстен е добра за посебни прилики, свадби, партии, прослави, graduations, специјални настани, банкети, украси, многу елегантен и атрактивна маса е погодна за табела декорација во различни прилики.Овие салфетка прстени се највисоките стандарди за квалитет, уметноста и убавината.

Главните својства