.

Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Rotatable Гравитацијата Phone Држач за Автомобил на Воздух Пропустливи, Универзал за iPhone 13 12 11 Про Max Samsung Галакси и Повеќе 4-7 Phone Уре

Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Rotatable Гравитацијата Phone Држач за Автомобил на Воздух Пропустливи,

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Направен од надгради алуминиум материјал кој е доволно силна да понуди долг животен век.Целосен пристап до телефон екран без блокирање на копчето и полнење порт може да ви помогне да го користите вашиот телефон полесно.Со посилен стабилност, да не мора да се грижите вашиот телефон ќе падне поради трновит пат, висока брзина на возење, ненадејно сопирање и повеќе ситуации.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Погоден за повеќето 4-7" мобилни телефони, i Phone13/pro max, 12/pro max/pro, 11pro, Samsung Галакси, OPPO, Blackberry и повеќе уреди, со телефонски случај е прифатливо.Ве молиме имајте во предвид : Вклопат за повеќето воздухот се пропустливи видови, некои видови на воздухот се пропустливи може да не се вклопува, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е компатибилен тип на воздухот се пропустливи пред да нарачате.ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ : Придобивките од 360 степени rotatable и една рака операција дизајн, можете да го користите вашиот телефон и вертикално и хоризонтално, се прилагоди на секој агол, вие сакате, се попогодни за да користите GPS мапата, да пуштите музика, да гледате порака и повеќе.Ослободува вашата рака за време на возењето, се грижи за безбедноста.И тоа нема да го блокира воздухот се пропустливи за да бидете сигурни на воздухот се уште може да тече непречено.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставно им помогнам и заглавени телефонот носителот на воздухот се пропустливи.Поставете го телефонот на тоа, не се потребни никакви алатки, сега можете да почнете да ги користите.И нашите телефонски носител е во пренослив големина на кој е лесен и погоден за чување кога не го користите.МОРА да се ИМА ЗА ВАС : Нашите телефонски носителот ќе донесе повеќе погодност за вас во секојдневниот живот.Зошто да чекаме?Само додадете во кошничката.Ние нудиме грижете се-бесплатна услуга за клиентите кои може да се купи со conifidence.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас преку Пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Главните својства