.

ОВЕН 2045 1-1/2-Инчен Црна Челична Решетка Стража, Не-Вежба, Одберете Тојота Тундра

ОВЕН 2045 1-1/2-Инчен Црна Челична Решетка Стража, Не-Вежба, Одберете Тојота Тундра

DEN 1490.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОБИЧАЈ ИЗГЛЕД.Овој ОВЕН решетката guard инсталира без дупчење потребна, и тоа се вклопува одберете модел години на Тојота Тундра.Не само на crossbar имаат две пре-drilled дупки за монтажа резервни LED светла, но многу од нашите решетката чувари се исто така достапни во две заврши options полиран не ' рѓосувачки челик или полу-сјајна црна челик.Секој еден е достапен во две заврши options (опции) и се направени за специфични возило марка и модел, па инсталацијата не е лесно и конечниот изглед е лесна.Ова значи постоечки фабрика дупки се користи за да се обезбеди оптимална fitment и помалку вибрации.

Главните својства