.

Бронза Голи Женски Статуа Гол Жена Биста Скулптура Figurine Еротски Уметноста Колекција 12

Бронза Голи Женски Статуа Гол Жена Биста Скулптура Figurine Еротски Уметноста Колекција 12

DEN 8160.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензија : 11.8 инчи висок, 6,3 инчи долго, 5.1 инчи широка.Фрлија во висок квалитет вистински бронза и мермер база.Издржливи и не е лесно да се носат и солза.Традиционалните изгубени топла восок кастинг техника.Постојана контролите за квалитет гарантира исклучителна детали.Шармантен, секси дом или канцеларија оркестарот се прикаже на врвот било полица, кабинет или биро.Прекрасен топла подарок за пријателите и семејството, или љубовник, исто така, собирање за актовите колектор.Модерната гола девојка уметност, која ја покажува убавината на женска фигура, која вешто ги комбинира модерноста со еротска уметност, изгледа природно, без губење на своите еротски ефект.Фини детали, на lifelike карактеристики се многу живи и реални.Функција : 1,Материјал : Супериорен висок квалитет бронза и мермер база.2,Технологија : Подобро да се изгуби-восок кастинг и полирање да се обезбеди производство на исклучителна статуи.3,Боење : Квалификувани термички боење технологија, мазна површина, јасно дизајн.4,Пакување : Внатрешна со мека водоотпорен и shockproof пена, пластика и ќебе, надвор со тврд картон.Ги проверите деталите внимателно пред пратката.5,Повод : Совршен за собирање и прикажување на врв било полица, кабинет или на маса во домот, дневна соба или канцеларија.погоден за внатрешна декорација, комерцијални, дневни и роденденски подарок за семејството или пријател.Изработка : во Текот на производството на нашите бронзени скулптури, ние го цениме високо ниво на квалитет и доверба во традиционалните начини на производство.Постојана контролите за квалитет гаранција за високиот квалитет на нашите бронзени скулптури и фигурини, кои се произведени преку изгубени восок техника.

Главните својства