.

iMESTOU Водоотпорен IP67 Мотоцикл Телефон (4.7-6.1) Планината Безжични/ USB C Полначот Handlebar Видиме Носителот 360 Ротација Работа со Инсталации за 12/24V Возила или Приклучување н?

iMESTOU Водоотпорен IP67 Мотоцикл Телефон (4.7-6.1) Планината Безжични/ USB C Полначот Handlebar Видиме Носителот

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

◈ Овој водоотпорен мотоцикл безжичен телефон планината со безжични и USB полнење функција е посебна за 4.7"-6.1" големи телефони!Ве молиме да се најде друга варијанта за поголема големина мобилни телефони. ◈Полнење на Мобилни Телефони од страна на Безжични/ USB : овој мотор телефон планината конектор за овозможува брзо полнење на мобилни телефони од страна на Чи безжична или USB, кога добивање на енергија од 12/24 V мотоцикли. ◈【НАДГРАДИ】15 W Безжична Тоа се вклопува за мобилен телефон со димензии макс. 152*76*10.5 мм/5.98*3*0.41 инчи. ◈Ги спои и Мулти-Заштита : 10 A осигурач изграден во кабел (резервни еден во пакетот), и безбедносни заштитни чип вграден, овој телефон планината е краток спој заштита, во текот тековната заштита, во текот тековната заштита и сл.Тоа обезбедува 100% сигурност за телефонот полнење!.i MESTOU Водоотпорен IP67 Мотоцикл Безжични/ USB C Полните Телефонот Планината Handlebar Видиме Носителот 360 Ротација за 4.7"-6.1" Телефони, Работа со Инсталации за 12/24 V или Приклучување на USB НА штекерите (подножјата).

Главните својства