.

Мини C-DVR Видео/Аудио Снимачот за Движење Откривање ТФ-Картичка Рекордер Сина

Мини C-DVR Видео/Аудио Снимачот за Движење Откривање ТФ-Картичка Рекордер Сина

DEN 2660.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мини C-DVR видео/аудио снимачот за движење откривање ТФ-картичка снимачот за IP камера.Високо подобрување на видео квалитет за во живо, снимање, и со мрежа.Низок проток потребен за најбрз мрежа за пренос.Донесува напредни РАКА+DSP технологијата и интелигентни алгоритам.Компактен и лесен, лесно да се инсталира и да се поврзете.

Главните својства