.

G47500M глава за печатење глава за печатење за Зебра 96Xi3 96XiIII Плус Термички бар-код Печатач 600dpi Вистински

G47500M глава за печатење глава за печатење за Зебра 96Xi3 96XiIII Плус Термички бар-код Печатач 600dpi Вистински

DEN 16296.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бренд нови Вистински глава за печатење,3 Месеци гаранција гаранција.За Зебра 96 Xi3 96 Xi III Плус Термички бар-код Печатач 600dpi.Дел број Зебра G47500 M.Она што е вклучуваат : 1x Термички Вистински глава за печатење 600dpi.Превозот : 3 работен ден во САД од страна на Fed Ex експрес.Сите нарачки се испраќаат во истиот ден од понеделник до сабота ако вашата исплата е примен од страна на 5p.м. (Пекинг Стандардно Време).G47500 M глава за печатење глава за печатење за Зебра 96 Xi3 96 Xi III Плус Термички бар-код Печатач 600dpi Вистински.

Главните својства