.

100 СМС Про - Powered by ПАРТИ Valueline 48X CDR (CD-R) 80min 700MB Бела Инкџет Центар Некој

100 СМС Про - Powered by ПАРТИ Valueline 48X CDR (CD-R) 80min 700MB Бела Инкџет Центар Некој

DEN 935.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

На СМС Про - Powered by ПАРТИ Технологија - произведен да Taiyo Yuden е строгите спецификации и контрола на квалитет стандарди.Се Taiyo Yuden квалитет по пониски цени со ПОТПИШУВАЊЕТО Про - Powered by ПАРТИ Valueline.Бела инкџет центар некој врвот површината. 80 минута/700mb капацитет. 48x max горат брзина.JVC/Taiyo Yuden празно CD-R медиуми е ексклузивен избор на стручни лица од снимање ЦД технологија дојде до пазар.На ПОТПИШУВАЊЕТО на Ујп (преку ПАРТИ Технологија) CD-R медиуми е направен за да Taiyo Yuden е строгите спецификации и контрола на квалитет стандарди, и е совршено се вклопуваат за професионалци кои бараат најниска стапка на неуспех, највисок репродукција компатибилност, и супериорен некој површини.Специјално формулиран за инк-џет некој горниот слој овозможува неверојатно јасни, висока резолуција на печатење и свежи, богати бои.Не се решат за досадна или избледени отпечатоци, употреба на СМС Про инкџет медиумите и да се види разликата за себе.На СМС Про празни медиуми е компатибилна со речиси секој вид на дуплирање на опрема на пазарот.Интегритетот на вашите податоци е исклучително важен, па не се решат за нешто помалку од супериорен квалитет на СМС Про Професионални CD-R медиуми.

Главните својства