.

LZTQ Автомобил Железо Задниот Браник Приколка Кука за Влечење за Suzuki Jimny 2019 2020 2021 JB43 JB64 JB74 Автомобил Додатоци Црвено Стил (Црвено-Задните)

LZTQ Автомобил Железо Задниот Браник Приколка Кука за Влечење за Suzuki Jimny 2019 2020 2021 JB43 JB64 JB74

DEN 398.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

1.【ЗА SUZUKI JIMNY JB43 JB64 JB74】Оригиналниот Автомобил на Податоци е Отворена и Димензии Се Точни И Конзистентни. 2.【ФУНКЦИЈА】Спречување на Проблеми Предизвикани Од Возило Штета Додека Возите. 3.【ТРАЈНИ ЖЕЛЕЗО МАТЕРИЈАЛ】Нема да Биде Unhooked,Не ќе се Скрши.тоа Може Ефикасно да се Спречи Итен Од се Случува. 4.【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Худ Завртка Дупка Инсталација Нема Потреба Да се Прават Било какви Промени Не Треба Да се Вежба Дупка Инсталација Лесен За Употреба. 5.【КВАЛИТЕТ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Една година гаранција.Секој Од Нашите Производи Се Детално Ја Дизајниран И Произведен Да,Имаме Строга Контрола На Квалитетот На Системот За Да Се Обезбеди Стабилен Квалитет.Ќе биде 100% Задоволни Со Нашите производи!Ако Не Сте Целосно Задоволни Ќе бидат Понудени за Брзо Враќање или Замена,Без Прашања Праша.

Главните својства