.

Бебе Шише Рачки, Бебе Шише се Справи со Притисокот, Истури-Доказ за Природни Хранење Шише Серија на Младата Помагање на Бебето Самостојно Хранење

Бебе Шише Рачки, Бебе Шише се Справи со Притисокот, Истури-Доказ за Природни Хранење Шише Серија на Младата

DEN 172.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Хранењето шише се справи со е специјално дизајниран да им овозможи на децата да добиете цврста и сигурна контрола врз хранење шише.Лесно зафат дизајн го прави лесен за вашето дете е рацете да се одржи.Совршен за помагање на бебето на самостојно хранење. 100% сосема нов и висок квалитет, безбедни за вашето бебе да ја користите.Само погодна за AVENT Природни хранење шише серија како слика (PP/Стакло), не се погодни за AVENT Класичен хранење шише или други серии.Опис : Нашите шише рачки се дизајнирани да им помогне на вашиот мало бебе самостојно хранење.Лесно зафат дизајн го прави лесен за вашето дете е рацете да се одржи и да се овозможи на децата да добиете цврста и сигурна контрола врз хранење шише.Само погодна за AVENT Природни хранење шише серија како слика (PP/Стакло), не се погодни за AVENT Класичен хранење шише или други серии.Одлично за вашето бебе да имаат еден.Функција : 1. Хранењето шише се справи со е специјално дизајниран да им овозможи на децата да добиете цврста и сигурна контрола врз хранење шише.2. Лесно зафат дизајн го прави лесен за вашето дете е рацете да се одржи.3. 100% сосема нов и висок квалитет, безбедни за вашето бебе да ја користите.4. Совршен за помагање на бебето на самостојно хранење.5. Само погодна за AVENT Природни хранење шише серија како слика (PP/Стакло), не се погодни за AVENT Класичен хранење шише или други серии.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Polypropylene Color : White Product Тежина : Околу. 20g Package се Вклучени : 1 x Бебе Хранење Шише Справи.

Главните својства