.

OdontoMed2011 Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан 3 Парчиња Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан 3 Парчиња Инструменти ODM

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 ПАРЧИЊА МЕДОВИНА MALLET СТОМАТОЛОШКИ КОСКА ШИРЕЊЕ СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МРЕЖА.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ. 3 ПАРЧИЊА МЕДОВИНА MALLET СТОМАТОЛОШКИ КОСКА ШИРЕЊЕ СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ ..Odonto Med2011 Инструменти.

Главните својства