.

Nike Women ' s Победа Обука Capris

Nike Women ' s Победа Обука Capris

DEN 814.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

83% Полиестер, 17% Elastane.Elasticated затворање.Најк Про ткаенина помага да се чувствувате заклучени во и кул.Mesh панели во долниот дел на нозете за breathability.Широк еластична корселе се протега за сит чувствуваат.Тесни одговара за тело-hugging се чувствуваат.На Најк Swoosh логото е забележлива за автентичен стил.Идеален за висок интензитет на тренинг и натпревар, Жените Најк Победа Обука Capris ја испорача пот-wicking моќ на Дпи-ОДГОВАРА технологија во тело-hugging силуета.

Главните својства