.

Lole е Премиум Јојоба Шампон Лента за Коса, 100g (3.5 Мл) - Сите Природни Вегетаријанска Органски секојдневна употреба (Маслото од Јојоба), Содржи Витамини, Здрави

Lole е Премиум Јојоба Шампон Лента за Коса, 100g (3.5 Мл) - Сите Природни Вегетаријанска Органски секојдневна

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Носат : Земете го со вас кога ќе се патува, оди кампување, користете го во салата, по вежбање, или да ја користите дома.Бар форма на нашиот производ ќе се осигура дека вие никогаш не ќе мора да се справи со протекување шампон шишиња во вашиот багаж повторно!.Нула Пластични : да Биде дел од пластика-бесплатно movement.By користење на LOLE Е 2in1 Шампон Барови, можете да ров 2 пластични шишиња одеднаш.

Главните својства