.

Mugpie Масти Сепаратор Голем 4 Чаши Сок Цедилка Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Сок Брод Супа Маст Нафта Сепаратор за Здраво Готвење - Намалување на Маснотиите во исхр

Mugpie Масти Сепаратор Голем 4 Чаши Сок Цедилка Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Сок Брод Супа Маст Нафта Сепаратор

DEN 527.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗДРАВ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик,тоа не е лесно да ' рѓа,издржлив и лесен за употреба.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Тоа " може да има 1000ml/4cups,доволно голем за да ви помогне да посебна масло, маст маснотии од вашиот супа сок супа и сосови,ти само што се течни и намалување на маснотиите во исхраната.ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ & мала ТЕЖИНА - Лесни зафат се справи со направете го тоа лесно да се одржи иако полна со течност.ПОЛИРАЊЕ ПОВРШИНАТА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - машина за миење Садови безбедно или само рака мие.МУЛТИ-УПОТРЕБА - Тоа е може да се користи како масти сепаратор,сок брод или контејнер,совршен подарок за мајка,татко,сестра,брат,готвач пријател ,семејството кои сакаат готвење и се случува да се изгубат тежина.масло масти сепаратор.

Главните својства