.

YYDMBH Облека Опфаќа Грб Кеси за Плакарот Чување Облека Торба за Костум Торба за Чување Перат Одговараат Покритие за Т-Маица Јакна Одговара Палта Сет од 5 (Боја : Сина, Г

YYDMBH Облека Опфаќа Грб Кеси за Плакарот Чување Облека Торба за Костум Торба за Чување Перат Одговараат Покритие

DEN 1820.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно зголемува.Дури и во прашливи правец, тоа може да се заштити внатрешноста на облека од прашина.Животната средина материјал, без odorous пластични мирис, не се отровни и безопасно, меки и удобни, може да се користи, погодно за мијат.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Овие пет облека, чанти се направени од згусне PEVA.Заштита на вашата облека од прашина и миленичиња коса, држејќи ги свежо, чисто, уредно и навремено слободни.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Име : Облека Организатор Bag Material : дебела PEVASize : 60x90cm/24x35in, 60x110cm/24x43in, 60x130cm/24x51in Color : розова, сина, gray Applicable простор : гардероба / наметка room Features1. Визуелизација : може да се најдат на платно удобно и брзо со јасно прозорец без отворање на одговараат на поклопецот.2.Совршена големина се совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Идеална големина за костуми, кошули, панталони, блузи, спортски палта и слично.3.На патент облека торба е направен од PEVA материјал кој може да се заштити вашата облека да бидат оштетени од прашина, вода.Пакување листа : 5×Виси Прашина Опфаќа За Clothes Effective влага доказ и водоотпорен, изолира штетници.Прецизни рутирање и seaming, поцврсти и потрајни.

Главните својства