.

CUJMH Бебе Бања Играчка Вода Спреј Играчки Врти Брод со Лав Када Играчки за Години & Деца Деца Бања Играчки за Кадата или Базен Sprinkler Бања Играчки (Розева)

CUJMH Бебе Бања Играчка Вода Спреј Играчки Врти Брод со Лав Када Играчки за Години & Деца Деца Бања Играчки

DEN 1836.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Смешни Бања Играчка - цртан филм во облик на бања играчка има супер симпатична изглед, и тоа нема burrs.Тоа е многу привлечно за деца.Кога ќе се искапеш за дете, тоа може автоматски да се ротира и спреј за вода за да го привлечат вниманието на детето и донесе на забава за капење.Слатки и меки зајакот играчка им овозможува на децата да играат на волја.Симпатична Бања Партнер - Само светлината притиснете на "воланот", тоа може автоматски да се ротира и спреј вода авиони, тоа е вашиот најдобар помошник кога капење на децата.Во споредба со други играчки, тоа може да се привлечат децата без внимание досадни музика и светла, и има подолг век на батеријата и симпатична изглед.Висок Квалитет - Направен од високо-квалитет и дебели АБС материјал, тоа може да издржи пад од 4 инчи, и севкупното тело е силна, без страв од случајно да падне.На задебелена водоотпорни гумени прстен и засилен батеријата се осигура дека во внатрешноста на одделот на батеријата е сува и избегнувајте кратки кола во внатрешноста на играчка.Пред ставање во када, бидете сигурни дека шрафовите на поклопецот на батеријата се во место и на дното на играчка е рамен.Лесно Чистење - Тоа е многу лесен и брз за чистење на пумпа за вода ножеви со отстранување на само една завртка на водата доводното на пумпа за вода.По употреба, ве молиме да се исчисти гребло редовно да се избегне остатоци или губење на конфузија.Ве молиме имајте на играчка сува кога не е во употреба.Можете да користите разводнета средства за дезинфекција да се исчисти водата канал внатрешноста на играчка. 100% Задоволство - најдобар бања играчка, ве молиме да бидат сигурни да се купи оваа бања играчка за вашето дете.Ние се обезбеди 100% задоволни услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со оваа играчка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на дека во време, или да обезбедуваат нови замена за слободни.

Главните својства