.

На Hive Бодлив Круша Масло со Органска Argan Масло & Зголеми Кварц Gua Ша Алатка за Поставување Superfood за Лице - Витаминот Е Масло - Третман за Сува & Зрела Кожа - Природен Кре?

На Hive Бодлив Круша Масло со Органска Argan Масло & Зголеми Кварц Gua Ша Алатка за Поставување Superfood за

DEN 1768.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одлучете се за нашиот Органски Сертифицирани Argan Масло.Тоа, исто така, содржи анти-воспалителни која ви помага да исчезнат флеки и хиперпигментација.Коса серум за сјајни и помалку испреплетени коса, па дури и на ноктите или скалпот!.И БЛЕСКАВА КОЖА - Мирна и смирување на кожата со Argan Масло & Бодлив Круша масло за да го намалите црвенилото.ОПУШТЕТЕ се СО GUA ША - Намалување на лицето нередот за shaper и дефинирани jawline со нашите зголеми кварц gua ша алатка.Оваа лицето масло е светлина и лесно се апсорбира од кожата, која не ја блокира порите и ја храни кожата во исто време.Бодлив Круша Семе на Нафта е особено добар за зрела кожа која ја прави вашата кожа светат од внатре кон надвор.Боја ќе се разликуваат од многу светло до темно розова.Помага во Навлажнувачки & Смирувачки, го Намалува Досадна Кожата, Помош во Третман на Акни, Помош во Лекување на Рани и Чистење на Кожата древна исцелување техника која произлегува од традиционалната Кинеска медицина.На Hive Бодлив Круша Масло, исто така, помага да го стимулира вашиот производството на колаген да се промовира побрз мобилен промет и подобрување на знаците на предвремено стареење, како фини линии.Користење на вашето лице, кожа и коса како масло.На Hive Бодлив Круша Масло е богато со Витамин Е, Витамин К, Омега 6 и Масни Киселини од било друго овошје што ви помага со нерамна тонот на кожата, флеки, просветувајќи вашиот тен, осветлувајќи темни кругови, како и смирува надолу црвенило & воспаление.SUPERFOOD ЗА нега на КОЖА Со богата содржина на витамин Д во Argan и Бодлив Круша Масло е природен антиоксиданс и одлична за хидратантен и навлажнувачки сува кожа.Забелешка : секоја роза кварц лицето ролери ќе се разликуваат во боја и внатрешната форма, бидејќи секој е направен од вистински камен и секој камен е уникатен.Го спарите со некој од нашето лице масло за нежна масажа за ублажување на лицето тензија и подигнете доделување на кожата.Нанесете малку на око крем, серум или Hive е Лице масло, потоа се тркалаат Лицето Ролери на вашето лице да се апсорбираат подобро од нега на кожата.

Главните својства