.

40 Компјутери Избрани Бои, Мали Срцето Железо на Закрпи Шие Везени Закрпи за Облека Јакни Ранец Капи, Торби

40 Компјутери Избрани Бои, Мали Срцето Железо на Закрпи Шие Везени Закрпи за Облека Јакни Ранец Капи, Торби

DEN 184.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 2cm*2.6 cm/0.75*1inch.Количина : Вклучуваат 40pcs.Боја : Како на сликата шоу,(2 парчиња по боја,вкупно 40 бои).Одлично за фустан, свадба фустан, здолниште,капи, ранец, облека.Подарок занает за семејството,роденденски подарок,ден на мајката подарок,денот на таткото подарок.Големина : 2cm*2.6 cm/0.75*1inch.

Главните својства