.

JInSEY Burlap Божиќ Чорапи 6 Pack Божиќ Чорапи Масовно 18 Големи Оригинални Burlap Чорапи за Божиќ Декорации

JInSEY Burlap Божиќ Чорапи 6 Pack Божиќ Чорапи Масовно 18 Големи Оригинални Burlap Чорапи за Божиќ Декорации

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Супер Вредност : Пакетот вклучува 6 парчиња голема burlap божиќ чорапи, доволно за да се задоволат вашиот разни потреби во оваа сезона.Големина : Секој burlap порибување мерки 17.7" долго, 11.8" широк, доволно голем за порибување на божиќ третира или подароци.Материјал : Изработени од памук и лен со добар квалитет, дебела и добро направени.Таму е здрав циклус на врвот за лесно да виси.Персоналните : Можете да го персонализирате и името на порибување со embroiderying на врвот на порибување како што не постои модели на порибување!.Широк Апликации : се Стави ги на Новогодишни елки или да ги поставите пред mantels, им даде на вашиот дом топла рустикален стил.голема burlap божиќ чорапи за Божиќ Украси или DIY, доволно за да се задоволат вашиот разни потреби во оваа сезона.

Главните својства