.

Y-сина Multilayer Хривнија Панк Заковки Начичкана Ткаенината Мулти Круг Вистинска Кожа Алка Wristband

Y-сина Multilayer Хривнија Панк Заковки Начичкана Ткаенината Мулти Круг Вистинска Кожа Алка Wristband

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА - Вистинска Кожа + Легура.Должина : 9 Инчи.Ширина : 3 Инчи.Тежина : 2.7 ОЗ.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН - Унисекс стил за мажите и жените да уживаат!го прави совршена за оние со смели личности!.СОВРШЕН ИЗБОР - висок квалитет На кожа и метални легури.Големината на брзо прилагодување кон совршен и удобно.НАПЛАТА НА РАЗМЕНА - 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : 100% без прашања праша - Гаранција за Парите Назад.

Главните својства