.

50pcs Пластични Прачки за Заварување Заварчик Стапови ПВЦ PP ABS ЈП за Автомобил браник Пластични Поправка Топол Воздушен Пиштол(сива,бела,црна случајно,бела) Секоја Бо

50pcs Пластични Прачки за Заварување Заварчик Стапови ПВЦ PP ABS ЈП за Автомобил браник Пластични Поправка Топол

DEN 119.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

1.METERIAL : PPR, ПП, ПВЦ пластика Не-токсични, Невкусна, Отпорни на киселина, алкално, и отпорен на корозија, лесен за употреба. 2.ФУНКЦИЈА : заварување прачки има добра електрични својства и висока фреквенција изолација од влага, но ниска температура кршливи, не се носат и не е лесно да се возраст. 3.УПОТРЕБА : се Применува за производство на ПВЦ лист, цевки производи, сите видови на хемиски опрема, генерален анти-корозија машини и други заварување цели. 4.ДОБИЕТЕ : 50pcs x пластични прачки за заварување, 13 x ПВЦ Прачки за Заварување, 13 x ABS Прачки за Заварување, 12 x PP Прачки за Заварување,12 x ЈП Прачки за Заварување. 5.SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа.

Главните својства