.

MANIFO Минерални Рок Различни Падна Камен 20pcs Исцелување Кристал Мини Енергија Meteorite скапоцен камен Колекција со Кутија

MANIFO Минерални Рок Различни Падна Камен 20pcs Исцелување Кристал Мини Енергија Meteorite скапоцен камен Колекција

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 20pcs Кристал скапоцен камен (20pcs кристал камен се пакуваат во случаен избор од следниве материјали : moonstone, leopardskin од јаспис, хематит, Аметист, Lapis Lazuli, ite, слика од јаспис, се зголеми кварц, лимон жад, тиркизна, мов ахат, тигар око, сина чипка ахат, Црвена Ахат, рок кристал, бела howlite, Obsidian, јагода кварц, Пилешко Крв Камен, серпентина и така натаму.Ве молиме имајте во предвид дека на каменот што доби можат да бидат различни, со слика, beacause камења биле спакувани во случаен избор.Неправилни собори камен, оваа прекрасна колекција од полиран gemstones исцелување кристали е добра за почетници или искусни скапоцен камен колектор.Се користи за реики, исцелување, медитација, чакра балансирање, или ритуал.Исто така, може да се користи во врска со чакра стапче.Pleae Забелешка : сликата е само за вашиот референца.На каменот што добил ќе бидат слични бидејќи природни камења може да се разликуваат во формата и големината. 20 PCS кристал камења биле спакувани во случаен материјал, тие ќе бидат со различни слики.Но сите ќе се во добар квалитет.Совршен Подарок : Пакување во кутија, лесно за чување и готов за давање.Минерални Рок Различни Падна Камен 20pcs Исцелување Кристал Мини Енергија Meteorite скапоцен камен Колекција.За кристал исцелување, кристално терапија, балансирање на енергетските центри, позитивна енергија, медитација, звук спиење, или декорација.Кристал скапоцен камен (ве Молиме имајте предвид дека 20pcs кристал камен се пакуваат во случаен избор од следниве материјали : moonstone, leopardskin од јаспис, хематит, Аметист, Lapis Lazuli, ite, слика од јаспис, се зголеми кварц, лимон жад, тиркизна, мов ахат, тигар око, сина чипка ахат, Црвена Ахат, рок кристал, бела howlite, Obsidian, јагода кварц, Пилешко Крв Камен, серпентина и сл.).Се користи за реики, исцелување, медитација, чакра балансирање, или ритуал.Исто така, може да се користи во врска со чакра стапче.Неправилни собори камен, оваа прекрасна колекција од полиран gemstones исцелување кристали е добра за почетници или искусни скапоцен камен колектор.Се користи за медитација, добие позитивна енергија од природен кристал камења.Минерални Рок Различни Падна Камен 20pcs Исцелување Кристал Мини Енергија Meteorite скапоцен камен Collection For кристал исцелување, кристално терапија, балансирање на енергетските центри, позитивна енергија, медитација, звук спиење, или декорација.

Главните својства