.

F Fityle 5pcs 45° Сечилото Држачот за Винил Машина за Сечење Плотер Сина

F Fityle 5pcs 45° Сечилото Држачот за Винил Машина за Сечење Плотер Сина

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

* Стандардна Ножот за сечење боја лепило медиуми -стандард винил. * Компатибилен со , Насочите, Зајакот(HX) , Redsail(РС) , Yinhe(YH), Ruijie(RJ), итн. * Висок квалитет и Екстра долг живот. * Направени во Зацементира Карбид. * Погоден за сечење медиуми до 0.25 mm дебели.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : Направен во Зацементира Карбид. - Висок квалитет и Екстра долг живот. - Компатибилен со , Насочите, Зајакот(HX) , Redsail(РС) , Yinhe(YH), Ruijie(RJ), итн. - Стандард Ножот за сечење боја лепило медиуми -стандард винил. - Погодни за сечење медиуми до 0.25 mm thick Specification : - големина на Ножот : 23mm±1 (Должина) x 2mm (дијаметар) - месо тело со дијаметар:2mm - Knifepoint Офсет : 0.25 mm - Агол : 60° - Материјал : Челик Боја : Blue Package Вклучува : 5x сечење плотер ножот.

Главните својства