.

Wiremold Кат Кабелот за Управување со Комплет, Corduct, Кабелот Заштитник, Жица Организатор и Hider, Гума Кабел Капак и Concealer, Кафеава, 5 Метри, CDB-5

Wiremold Кат Кабелот за Управување со Комплет, Corduct, Кабелот Заштитник, Жица Организатор и Hider, Гума Кабел

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сокрива каблирање и кабли при создавање на мазна, патување-слободна површина.Сокрива жици и кабли : создава мазна, патување-слободна површина.Се однесува на било тротоарите површина : притисок чувствителни допрете опфатени со производот.Намалувања на било која должина : со ножици или алатка нож.Опис на производот Wiremold Corduct Кабелот Заштитник крие жици и кабли при создавање на мазна, патување-слободна површина.Се однесува на било тротоарите површината со притисок осетлив лента (опфатени со производот).Да се организираат и да се скрие кабли и кабли лесно.Детали за производот : Боја : Кафена Должина : 5 Метри Картичка отворање Големина : 2 1/2" L x 7/16" H x 1/2" W Електрични Тип на Производ : Raceway Кабелот Покрие Материјал : Гума Апликација Локација : Над подот ЕДНОСТАВНИ И ЛЕСНО 4 ЧЕКОРИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Step1 : Сече лента на посакуваната должина.Step2 : Вметнете го кабелот Step3 : Користете помош на пинцета да кора од една страна на лента и се применуваат до дното на corduct.Чекор 4 : Кора од спротивната страна на допрете го и да ја поправите corduct на подот.ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : 1 X 5 Метри Wiremold CDB-5 Corduct Overfloor Кабелот Заштитник 1 X Двојно Еднострано да го Допрете Од Производителот Браун кабелот заштитници за подот кабелот покривање во нога сообраќај област.

Главните својства