.

Nagina Меѓународни Дома Декор Железо Метал Направена Од Убави Прст Велосипед | Табела Оркестарот Подароци Возило | Игри Играчка Циклус (Вагон)

Nagina Меѓународни Дома Декор Железо Метал Направена Од Убави Прст Велосипед | Табела Оркестарот Подароци Возило

DEN 1439.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензии : должина - 11.50 инчи, ширина - 4 инчи, висина - 7 инчи.Тежина : 465 грама.Минијатурни велосипед модел. 100% Квалитет И Задоволство Врати Лесно & Веднаш, Ако Не Се Задоволни Од 15 Дена Гаранција За Враќање На Парите.Бренд Нови (Фабрика Директни) Ексклузивен Дом Кујна Подароци Игри Накит Колекционерски Предмети & Оркестарот Наутички Спектар Произведени Од Страна Nagina International.Метал направена прст велосипед/циклус е привлечен производ меѓу децата и впечатлив декор за возрасни.Направена квалификувани целосно од страна на експерт занаетчии, Мали циклус е реплика на оригиналот стариот skool циклуси.

Главните својства