.

adidas Оригинали на Жените Ѕвезда Песна Панталони

adidas Оригинали на Жените Ѕвезда Песна Панталони

DEN 984.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

50% Памук/43% Рециклиран Полиестер/7% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените исконски песна панталони за прикажување adidas наследство гордост.Slim fit е сит на колковите и бутовите.Drawcord на еластичен појас за персоналните одговара.Пред zip џебови обезбеди чување.Овој производ е направен со Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.

Главните својства