.

4 Парчиња Божиќ Plaid Снегулка Чорапи 2020 18 Инчен Големи Plaid Burlap Кадифен Faux Крзно Ткаенината Божиќ Чорапи и 4 Парчиња Mantel Куки Закачалки за Божиќ Дома Mantel Оркестарот

4 Парчиња Божиќ Plaid Снегулка Чорапи 2020 18 Инчен Големи Plaid Burlap Кадифен Faux Крзно Ткаенината Божиќ

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доволно количество : пакетот ги содржи сите 4 парчиња Божиќ plaid чорапи во 2 стилови, еден е само plaid шема, а другата е plaid и снегулка дизајн, и таму, исто така доаѓа со 4 парчиња mantel куки закачалки, убаво комбинација и доволна количина за да се исполнат фестивал потреби и додадете повеќе радост за Божиќ.Мека и исклучителна : овие Божиќ партија чорапи се изработуваат од не-плетени ткаенини и faux крзно, која е мека и удобна да се допре, рака-пораби со исклучителен изглед направи чорапи шик и доброто изглед, дебелина и трајни производи за примена долго време.Со порибување носители : овие порибување носители се дизајнирани со не се лизга функција што може да ја спречи на чорапи од лизгање и ги задржи стабилен, на јадицата закачалки може да носи прибл. 10 фунти, па можете да ги користите за да го држете вашиот Божиќ чорапи со многу подароци.Големи димензии : големината на Божиќ plaid снегулка чорапи се прибл. 18 инчи во должина и 8 инчи во ширина, голема големина е погодна за виси на вашиот камин да се направи повеќе празнична, обезбедување на силна Божиќ атмосфера за вашиот дом.Широка примена : овие Божиќ чорапи се одлични за виси на елката, mantel, ѕид, на врата, камин и така натаму да декорирате вашиот дом или на лице, и тие, исто така може да се примени како симпатична подароци за вашето семејство или пријатели на Божиќ.Држи вашиот подароци : Божиќ plaid чорапи се даде доволно простор за да се одржи вашата подарок картички, бонбони, чоколади, мали играчки и други мали предмети, и украсете го вашиот дом, камин, Божиќ дрво или друго место што го сакате, со додавање на повеќе празнична атмосфера.Класични модели : Дизајниран во класичен Божиќ елементи, овие Божиќ чорапи изгледаат стилски и привлечни, кои можат да бидат убави подароци за семејството, пријатели или други луѓе кој што е важно за вас.Спецификација : Материјал : не-плетени ткаенини, faux fur Size : прибл. 18 x 8 инчен (L x W)Боја : како што е прикажано во pictures Package вклучуваат : 4 x Божиќ plaid чорапи 4 x Божиќ порибување holders Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слики.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.

Главните својства

Material:
non-woven fabrics, faux fur
Size:
approx. 18 x 8 inch (L x W)
Color:
as shown in pictures
Package include:
4 x Christmas plaid stockings :
4 x Christmas stocking holders :
Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a little different from the pictures. :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slight different from the size above. :