.

J&D Armband Компатибилен за Google Пиксели 3/Google Пиксели 2/Nokia 4.2/ Nokia 2.2/Nokia 2 V Tella, Спортски Armband со Клучните Носителот Слот за Трчање, Совршен Слушалка Конекција Додека Тренинг

J&D Armband Компатибилен за Google Пиксели 3/Google Пиксели 2/Nokia 4.2/ Nokia 2.2/Nokia 2 V Tella, Спортски

DEN 349.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилагодливи рака fastens на телефон на вашата рака безбедно.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband.Достапни за слушалка; компатибилен со Google Пиксели 3/Google Пиксели 2/Nokia 4.2/ Nokia 2.2/Nokia 2 V Tella.Следете го Вашето Срце - Порака на Вашите Раце Се Подготвени да си Одат.Шарени Armband, Шарени Живот.Живеат со Модата.Како можам да Знам дали Овој Armband е Погодна за Мојот Телефон?.Имаме Различни Пливање за да го Изберете.Следете го Вашето Срце - Порака на Вашите Раце Се Подготвени да си Одат.

Главните својства