.

YUNZII AKKO 3084 Молчи Безжична Механички Тастатура со Bluetooth 5.0, Боја-Под PBT Keycap Надгради Механички Игри Тастатура (Gateron Портокал Прекинувач, 84 Копчиња)

YUNZII AKKO 3084 Молчи Безжична Механички Тастатура со Bluetooth 5.0, Боја-Под PBT Keycap Надгради Механички

DEN 2856.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Gateron Switch т заборавајте да tuon исклучите bluetooth копчето на случај назад.Како да го Ресетирате Bluetooth Прилагодувања Ако го заборавите вашиот поврзани уреди или има било каков дефект, можете да го притиснете FN+~ за да го Ресетирате тоа.Како да го Ресетирате Bluetooth Прилагодувања Ако го заборавите вашиот поврзани уреди или има било каков дефект, можете да го притиснете FN+~ за да го Ресетирате тоа.Екстра Keycaps.Надградена AKKO 3084 се однесува заверена Bluetooth 5.Монтажни USB кабел.TKL layout - 84 копчиња.Можете да поврзете до 3 уреди истовремено.На Akko 3084 Silent е инспириран од Morandi Бои.Англиски јазик прирачник.Вклучени монтажни USB-C за да го USB-кабел може да се користи во wired режим.Answer : ___________________________ Note : .

Главните својства