.

3 Еез 30ml 1oz Празни Мет Стакло Пумпа Шише Патување Контејнери Лосион Шише Фармацевт Шминка Toiletries Шише Козметички Контејнерите Патуваат Додатоци

3 Еез 30ml 1oz Празни Мет Стакло Пумпа Шише Патување Контејнери Лосион Шише Фармацевт Шминка Toiletries Шише

DEN 230.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Количина : 3 еез;Боја : Проѕирна;Капацитет : 30ml;.Материјал : Премиум проѕирен матирано стакло,без мирис,безбеден и здрав за употреба.Алуминиум легура пумпа,уникатна и прекрасна.Течење-доказ и лесен за користење : завртка-запечатени устата, нема потреба да се грижите за истекување.Пролетта пумпа е мазна притиснете и лесен за употреба.Примена : Погоден за чување крем,лосион,moisturizers,toiletries или други DIY козметички производи.Лесно да се носат : мали и исклучителна, лесно да се чисти и обновливи.Совршен за патување,бизнис патување,или да се земе примерок.Количина : 3 еез;Боја : Проѕирна;Капацитет : 30ml;Материјал : Премиум проѕирен матирано стакло,без мирис,безбеден и здрав за употреба.Алуминиум легура пумпа,уникатна и прекрасна .Течење-доказ и лесен за користење : завртка-запечатени устата, нема потреба да се грижите за истекување.Пролетта пумпа е мазна притиснете и лесен за употреба.Примена : Погоден за чување крем,лосион,moisturizers,toiletries или други DIY козметички производи.Лесно да се носат : мали и исклучителна, лесно да се чисти и обновливи.Совршен за патување,бизнис патување,или да се земе примерок.

Главните својства