.

Sunmns OTG USB Мини Micro Машки да се Женски Конектор Адаптер Конвертор, Поддршка за Податоци Синхронизација и Полнење, 13 Парчиња

Sunmns OTG USB Мини Micro Машки да се Женски Конектор Адаптер Конвертор, Поддршка за Податоци Синхронизација

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со 11 парчиња различни USB, мини USB, микро USB Конвертор адаптер, а слушалки Splitter и Sunmns крпа.Поддршка за Податоци Синхронизација(OTG) и полнење.Лесен за користење, Plug and Play, многу погодно.Целосен сет на USB, МИКРО USB, мини USB адаптер конвертор, да ги исполнуваат различен треба.USB машки да micro USB машки, USB женски микро USB машки, USB машки да мини USB машки, USB машки да USB женски, USB машки да мини USB женски, USB женски мини USB машки, USB женски USB женски, USB машки да USB машки, USB женски мини USB машки, мини USB женски микро USB од машки агол од 90 степени машки да се женски адаптер, 3.5 mm Y splitter адаптер.Целиот сет на USB, МИКРО USB, мини USB адаптер Конвертор.пакетот вклучува : 1 x USB машки да micro USB машки 1 x USB женски микро USB машки 1 x USB машки да мини USB машки 1 x USB машки да USB женски 1 x USB машки да мини USB женски 1 x USB женски мини USB машки 1 x USB женски USB женски 1 x USB машки да USB машки 1 x USB женски мини USB машки 1 x мини USB женски микро USB машки 1 x 90 степени агол USB машки да USB женски адаптер 1 x 3,5 mm Y слушалки splitter адаптер 1 x Sunmns крпа.

Главните својства