.

20 Бои Бебе Девојка Headbands со 4.5 Инчи Коса Лакови Најлон Turban Главата Обвива Headbands за Новородените Деца Години

20 Бои Бебе Девојка Headbands со 4.5 Инчи Коса Лакови Најлон Turban Главата Обвива Headbands за Новородените

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бои : 20 различни посебна боја како што е подолу за Коса,лак бои точно одговара на headband.Nitpick бои : 20 живописни и живописни бои се предвидени,која incluing розова серија,нане,сина серија,црвена и Неопходни бои.Вистински една големина одговара на сите возрасни девојки headbands.Тие ќе севкупното одговара за preemies,новороденчињата,и, исто така, може рака еластичен да совршено се вклопуваат за доенчиња,години,schoolgirls,дури и возрасните.Spandex материјал е подобро да одговара за бебиња.Бебе девојка коса лакови се направени од grosgrain лента(100% ),најдобар избор hairbow форма од страна на илјадници мајки.таа изгледа толку симпатична и убава,да се слика за вашиот семеен албум.во собата на бебето headbands ќе биде придружува со твоите девојки во години на растење.Не остави белег : Толку мека и лесна најлон headband не ќе остави трага врз вашето бебе е главата што таа не сфаќаат тоа е.држете средината на лак и се тресат тоа.Ќе добиете она што го плаќаат!!.секоја девојка љубов pinky принцеза боја.Вистински една големина одговара на сите возрасни девојки headbands.Може да биде рака еластичен да max size : над 8".Со иста функција висок еластичен и еластичност.добра еластичност.играње,семејна фотографија,семејни дружења,бебе фитнес сесии и така натаму.На различни бои се доволно за вашата дневна носи појавување,однесете вашиот телефон и да ја добиете во секој момент за ваша симпатична девојка во рамките на нашите headbands.Softest Најлон Материјали : Најлон Headbands со лак (70% Најлон,30% spandex).Шокантно Розев Лак Headband,Лубеница,Топла Розова,Лосос,Розова.

Главните својства