.

КУПЕР BUSSMANN SC-15 ОСИГУРАЧ, 15A, 600V, ВРЕМЕНСКО ЗАДОЦНУВАЊЕ

КУПЕР BUSSMANN SC-15 ОСИГУРАЧ, 15A, 600V, ВРЕМЕНСКО ЗАДОЦНУВАЊЕ

DEN 928.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цена За : Секоја Напон Оценка VDC : 170 V Напон Оценка VAC : 600 V Осигурач Струја : 15 A Удар Карактеристики : Време на чекање Осигурач Тело Материјал : - Осигурач Големина Метрички : 10.3 mm x 33.3 mm Осигурач Големина на Империал : 0.41" x 1.31" Серија : SC Ro HS Согласност : Да.Mfr Бренд Име : BUSSMANN / Каталог Бр. : SC15 / Име на Производ : BUSSMANN SC15 15 A 600 V Класа G НОВА / Засилувачи : 15 / Volts : 600 / AIC : 10 / Класа : Г.

Главните својства