.

lilanping Камин со Симулирани Пламен, Безбедност Нето Дизајн за Воздушен Вентил, Прегреат Заштита, Независно Пламен се Префрлите

lilanping Камин со Симулирани Пламен, Безбедност Нето Дизајн за Воздушен Вентил, Прегреат Заштита, Независно

DEN 780.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Циркулираат греење, умерена влажност на воздухот.Воздухот влезот е покриен, а температурата надминува 70 степени, автоматски стоп за греење.Воздухот влезот и излезот се опремени со стандард за безбедност на мрежи за да се спречи децата да бидат повредени.Калено стакло панел, висока температура отпорни, не е лесно да се пробие кога се погодени.Големина-220x204x370mm.Име : Симулација пламен heater Material : ладно валани лимови, висока температура пластични powder Power : 900/1800w Size : 220x204x370mm Употреба област : 30㎡ пакување листа : Електричен камин×1note : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.

Главните својства